Dolina Buków Grabówko

data projektu: 2020


Dolina buków to zespół czterech domów położonych nad jeziorem Grabówko, w urokliwej, kaszubskiej dolinie otoczonej malowniczymi, bukowymi lasami.

Mała skala założenia oraz prostota architektury kreuje przyjemną, wspólną przestrzeń sprzyjająca relacjom sąsiedzkim. Jasno-szara kolorystyka elewacji i dwuspadowych dachów oraz szczyty domów wykończone świerkowymi deskami nadają całości współczesny i naturalny charakter.

W projekcie zadbano o prywatną strefę mieszkańców tworząc przykryte tarasy, których zadaszenia podkreślają formę architektury, a także są doskonałym miejscem do odpoczynku i relaksu. Duże, południowe okna tarasowe pozwalają na pełne wykorzystanie naturalnego oświetlenia. Dzięki nim wnętrza są jasne i łączą się z otoczeniem na zewnątrz.

Każdy z domów posiada przestronną powierzchnię, zapewniającą wygodę i komfort dla swoich mieszkańców.

Całe osiedle jest idealnym miejscem dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury. Usytuowane nad jeziorem domy letniskowe oferują możliwość korzystania z różnorodnych atrakcji wodnych, takich jak pływanie, wędkowanie czy kajakarstwo. Okolica jest również doskonałą bazą wypadową do pieszych wędrówek po okolicznych lasach i pagórkach.

Współpracuj z nami


Skontaktuj się

Biuro

Archmondo
Piotr Kowalczyk
Jabłoniowa 20/lok. 512
Gdańsk

Mapa

Kontakt

tel.: 605 260 355
e-mail: biuro@archmondo.pl